Відділ освіти Рогатинської міської ради

Новини

05 червня відбулася підсумкова нарада керівників установ освіти району

Дата створення: 11:13 06.06.2019

 05 червня, під керівництвом начальника відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Василя Трача  відбулася підсумкова нарада з керівниками  закладів загальної середньої , дошкільної та позашкільної освіти.  На нараді було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема,

XI форум лідерів учнівського самоврядування

Дата створення: 14:44 21.05.2019

17.05.2019 на базі Рогатинського ліцею №1 пройшов XI форум лідерів учнівського самоврядування Рогатинського району "Творимо себе - творимо Україну". Голова районної ради старшокласників "Лідер" Дарина Завгородня презентувала  звіт роботи учнівського самоврядування за 2017-2019 рр. Чимало успішно реалізованих проектів, акцій, цікавих екскурсій, засідань, форумів, десятки, а то й сотні креативних ідей, величезний багаж знань, досвіду і навичок, щирі посмішки - усе це щасливі миті історії.

Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

Дата створення: 14:33 21.05.2019

Відповідно до плану роботи районного методичного центру відділу освіти Рогатинської райдержадміністрації  проведено нараду заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти району. Спільно з методистами РМЦ обговорено професійний стандарт вчителя початкових класів ЗЗСО, заповнення класного журналу здобувачів освіти 1-4 класів (методист І.Бандура), булінг і домашнє насильство (методист О.Романів), особливості проведення ЗНО-2019 (методист С.Крук), а також про світові освітні тренди, презентацію результатів методичної роботи у 2018-2019 н.р. та планування і координацію методичної роботи на наступний навчальний рік (завідувач РМЦ Н. Лівіновська).

Засідання Школи молодого вчителя англійської мови

Дата створення: 16:13 16.05.2019

На базі Рогатинського ліцею №1 було  проведено підсумкове засідання Школи молодого вчителя англійської мови "Мої досягнення". Молоді колеги ділилися своїми успіхами в роботі. Волонтер Корпусу миру Andres Rodriguez провів з учителями тренінг, де вивчали особливості інклюзивної освіти. Говорилось про створення безпечного середовища в класі, диференційований  підхід до навчання, забезпечення дисципліни.

Наш дружній колектив вітає усіх з ДНЕМ ВИШИВАНКИ!!!

Дата створення: 10:21 16.05.2019

Одягнути вишиванку-це не тільки гарно виглядати, це засвідчувати свою приналежність до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього!!!

Фінал конкурсу Дружин юних пожежних Прикарпаття

Дата створення: 08:17 16.05.2019

14 травня найкращі команди Дружин юних пожежних Прикарпаття – переможці зональних етапів Фестивалю - з’їхалися до обласного центру, щоб позмагатися за право представляти Івано-Франківщину на всеукраїнському рівні. Розпочалося свято з урочистого відкриття, на якому з вітальним словом виступили керівник прес-служби Управління ДСНС в області Світлана Бабушкіна, начальник відділу позашкільної освіти Департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Ірина Опалко, голова Івано-Франківської обласної організації Добровільного пожежного товариства України Михайло Андрійків та члени журі. Організатори Фестивалю підкреслили важливість проведення даного заходу, адже саме у такій пізнавальні ігровій формі найкраще засвоюються такі потрібні знання з безпеки життєдіяльності, а також побажав школярам спортивного азарту під час змагань і успіхів у нелегкій боротьбі за звання кращого. У залі панувала святкова атмосфера, підігріта духом азарту, адже учасники команд старанно готувалися до цього етапу впродовж всього року і мали бажання якнайкраще продемонструвати свої знання та вміння. Уже традиційні для заходу конкурси «Візитка» та «Домашнє завдання» цього разу були насичені цікавими номерами і несподіваними пісенними та танцювальними постановками. Тож у підсумку і глядачам, і журі було нелегко визначити переможців. В рамках фестивалю було проведено і конкурс на кращий тематичний соціальний плакат. Як відзначили члени журі, кожна команда творчо підійшла до вирішення завдання та оригінально розкрила тематику безпеки життєдіяльності. Справжнім випробуванням для юних рятувальників стали спортивні змагання, під час яких діти повинні були вміло користуватися рятувальним спорядженням, відрізняти отруйні гриби від їстівних, швидко відповідати на запитання з основ медицини, зав’язувати спеціальні вузли різними способами. Виконання даних вправ вимагало від юних рятувальників неабиякої згуртованості та хорошої фізичної підготовки. Загалом яскраве відчуття свята, бажання перемогти, високий рівень підготовки – все вражало і створювало особливу атмосферу, розкривало в учасників нові грані талантів та самореалізації, надихало на демонстрування всього найкращого, чого вони навчилися у процесі підготовки до змагань.