Заклади освіти
№ |
Назва закладу |
Прізвище, ім'я по батькові керівників |
|
Початкові 11 |
|
|
Беньківська |
Романишин Галина Григорівна |
|
Долинянська |
Лаврів Ольга Василівна |
|
Жовчівська |
Петришин Оксана Василівна |
|
Нижньолипицька |
Галушка Галина Володимирівна |
|
Підкамінська |
Пилиховська Галина Миронівна |
|
Помонятська |
Мартишин Мар’яна Любомирівна |
|
Потіцька |
Білоус Марія Петрівна |
|
Приозерненська |
Лиса Надія Данилівна |
|
Путятинська |
Андрусяк Оксана Іванівна |
|
Чесниківська |
Деркач Ольга Володимирівна |
|
Явченська |
Мигас Зоряна Романівна |
|
Гімназії 11 (2 філії) |
|
|
Бабухівська гімназія |
Приймак Надія Ігорівна |
|
Воскресинцівська гімназія |
Діян Зоряна Мирославівна |
|
Васючинська гімназія імені Романа Левицького |
В.о. Балюк Анастасія Іванівна |
|
Заланівська гімназія |
Бойко Марія Михайлівна |
|
Конюшківська гімназія |
Струк Дмитро Михайлович |
|
Липівська гімназія імені Стефана Качали |
В.о. Патрун Марія Миколаївна |
|
Лучинецька гімназія |
Височанський Микола Іванович |
|
Підгородська гімназія |
Кічула Роман Андрійович |
|
Пуківська гімназія |
Белей Зеновія Миколаївна |
|
Добринівська філія |
Терлецька Тетяна Михайлівна |
|
Стратинська філія |
Береза Олександра Євгенівна |
|
Фразька гімназія імені Андрея Шептицького |
Дума Юрій Іванович |
|
Черченська гімназія |
Плісак Віра Степанівна |
|
Ліцеї 5 ( філій 6) |
|
|
Рогатинський ліцей «Гімназія імені Володимира Великого» |
Доронюк Ігор Васильович |
|
Рогатинський ліцей №1 |
Генега Мирослава Василівна |
|
Підвинська філія |
Котлярська Ірина Ярославівна |
|
Рудинська філія |
Покришка Галина Богданівна |
|
Вербилівська філія |
Федик Марія Іванівна |
|
Рогатинський ліцей імені Братів Рогатинців |
Даниляк Світлана Володимирівна |
|
Верхньолипицький ліцей |
Жирак Надія Володимирівна |
|
Зеленівська філія |
Слюсар Віра Теодозіїна |
|
Лопушнянська філія |
Петрів Марія Северинівна |
|
Княгиницький ліцей |
Горлата Володимира Миколаївна |
|
Підмихайлівська філія |
Бучма Любомира Павлівна |
|
ЗДО 6 |
|
1. |
Рогатинський №1 (ясла-садок) «Малятко» |
Скробач Надія Андріївна |
2. |
Рогатинський №2 (ясла-садок) «Дзвіночок» |
Кіценюк Ірина Іванівна |
3. |
Верхньолипицький «Колосок» |
Хрептик Людмила Михайлівна |
4. |
Конюшківський «Малятко» |
Сенах Марія Богданівна |
5. |
Пуківський «Калинонька» |
Третяк Галина Дмитрівна |
6. |
Черченський «Дзвіночок» |
Вергун Марія Ігорівна |
|
ЗПО 2 |
|
1. |
Центр дитячої та юнацької творчості |
Белегай Оксана Богданівна |
2. |
СДЮСШОР |
Верб’яний Зеновій Михайлович |