A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Новини

П’ЯТЬ ВИХОВАНЦІВ РОГАТИНСЬКОЇ СДЮСШОР ПОТРАПИЛИ ДО ДВАНАДЦЯТКИ НАЙСИЛЬНІШИХ СПОРСТМЕНІВ УКРАЇНИ З ТЕНІСУ НАСТІЛЬНОГО

Наприкінці минулого тижня з 22 по 25 лютого 2024 року в Академії настільного тенісу Віктора Дідуха проходили Всеукраїнські змагання серед найсильніших мінікадетів 2013 р.н. і мол. та кадетів 2009 р.н. і молодші (ТОП-12), серед яких було п’ять вихованців Рогатинської СДЮСШОР – Пукало Тетяна, Польчій Дарина, Гвоздик Юрій, Сенах Денис, Коцаба Святослав. Так, серед мінікадеток 2013 р.н. і молодші – Польчій Дарина виборола ЗОЛОТО, зумівши виграти усі дванадцять зустрічей, протягом трьох ігрових днів. Серед кадеток 2009 р.н. і молодші – Пукало Тетяна здобула СРІБНУ нагороду, не зумівши лише обіграти свою принципову суперницю з м. Жовква – Колєннікову Діану, від якої у підсумку програла з рахунком 1-3. Також слід відзначити і виступ наших мінікадетів, а саме Гвоздика Юрія який посів ЧЕТВЕРТЕ місце, Сенаха Дениса- ВОСЬМЕ місце, Коцабу Святослава - ДВАНАДЦЯТЕ місце.Переможці та призери Всеукраїнських змагань були нагородженні –кубком, медалю та грамотами. ВІТАЄМО переможців та призерів Всеукраїнських змагань серед найсильніших мінікадетів 2013 р.н. і мол. та кадетів 2009 р.н. і молодші (ТОП-12) та бажаємо нових перемог у майбутніх турнірах та змаганнях.

09:16 27.02.2024

Вітаємо переможців фіналу обласного конкурсу "Стильний папір"

Вітаємо із зайнятим 2 місцем вихованок студії образотворчого мистецтва Рогатинського ЦДЮТ Братусь Вероніку, Печарську Анастасію, Соронович Богдану, Борис Вікторію (керівник Надія Верстин), які представили своє спільне творіння - костюм "Квітуче дерево життя". 

15:07 23.02.2024

ІІ етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти

На базі Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти, метою якого є виявлення обдарованої учнівської молоді і сприяння її творчому розвитку, надання допомоги у подальшому професійному самовизначенні, а також пропагування кращих зразків образотворчого мистецтва.

14:58 23.02.2024

Заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

20 лютого 2024 року на базі Рогатинського ЦДЮТ відбувся обласний заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рогатинської МТГ,  метою якого є розвиток творчих здібностей у дітей та підлітків, популяризація знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук, підтримка обдарованої молоді. 

14:52 23.02.2024

Товариська зустріч з волейболу присвячена Дню пам'яті Героїв Небесні Сотні

В спортивному залі Рогатинського ліцею імені Братів Рогатинців відбулась товариська зустріч з волейболу, присвячена Дню пам'яті Героїв Небесні Сотні,між здобувачами освіти даного ліцею та Букачівського ліцею Букачівської селищної об'єднаної територіальної громади.

11:09 23.02.2024

Вхід для адміністратора