Відділ освіти Рогатинської міської ради

Новини

ВІТАЄМО!

Дата створення: 11:46 30.01.2023

Вітаємо Кобильник Світлану Тарасівну, ученицю 9 класу Рогатинського ліцею №1, із зайнятим 3-м місцем у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (Учитель - Завгородня Т.М.).

Освітній інтенсив для мовників громади

Дата створення: 08:48 17.01.2023

Пукало Тетяна призерка престижного міжнародного контендеру WTTF Youth Contender

Дата створення: 10:34 16.01.2023

З 10 до 13 січня у м. Лінц (Австрія) проходив міжнародний контендер WTTF Youth Contender, що згуртував  найсильніших гравців планети. У категорії U-13 в ньому взяла участь вихованка Рогатинської СДЮСШОР – Тетяна Пукало, яка зуміла успішно пройти кваліфікацію в групі, перемігши своїх суперниць з Австрії та Румунії.  Це  забезпечило їй вихід одразу до 1/4 фіналу, де Тетяна зустрічалась з представницею Австрії – Sophia Pichler, яку обіграла в напруженій боротьбі  з рахунком 3-2.  У півфінальній зустрічі Тетяна Пукало змагалась з майбутньою переможницею турніру, представницею Чехії – Hanka Kodetova. Й у підсумку краянці вдалось  вибороти бронзову нагороду контендеру. Слід зазначити, що одразу після контендеру в Австрії, Пукало Тетяна направляється до Франції, де з 16 до 22 січня у м. Еннбон  братиме участь у World Hopes Week Challenge (Тиждень Світових Надій). Спортивний захід збирає 20 найсильніших гравців з усього світу, які протягом тижня під керівництвом тренерів Eva Jeler (AUS) та Zoltan Batorfi (HUN) будуть підвищувати свої вміння та навички у чотирьох подібних зборах протягом року. До речі, завдяки успішному виступу на зборах в Чехії - Тетяні Пукало збори оплачує (проживання та харчування) Міжнародна Федерація Настільного Тенісу (International Table Tennis Federation).   Дирекція та тренерський колектив Рогатинської СДЮСШОР ВІТАЄ з БРОНЗОВОЮ нагородою Тетяну Пукало  та її БАТЬКІВ. Бажаємо нових спортивних звершень на міжнародній арені!

Чергова допомога від ЮНІСЕФ

Дата створення: 08:33 12.01.2023

Співпраця продовжується!

Дата створення: 08:44 11.01.2023

Новий 2023 рік почався із приємної несподіванки. Три заклади загальної середньої освіти громади, які мають статус опорних - Рогатинський ліцей №1, Верхньолипицький та Княгиницький ліцеї отримали подарунки від Благодійного фонду «Волонтерський рух», який є офіційним партнером ООН та партнером ЮНІСЕФ. Це: посібники, навчальне приладдя, засоби гігієни, медичні аптечки. Вартість отриманого по кожному закладу - 68 913,14 гривень.