Відділ освіти Рогатинської міської ради

Новини

З Днем працівників освіти!

Дата створення: 10:05 29.09.2023

Дорогі  освітяни!

Привітання

Дата створення: 08:54 29.09.2023

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

У Рогатинській громаді встановлять меморіальні дошки на честь семи Героїв-земляків

Дата створення: 15:34 27.09.2023

Про це стало відомо під час чергового засідання виконкому 26 вересня. Розглянувши клопотання від колективів Заланівської гімназії імені Осипа Микитки, а також Рогатинського ліцею №1 та Верхньолипицького ліцею, виконавчий комітет міської ради підтримав встановлення на території громади меморіальних (анотаційних) дощок семи героям-землякам. Одну із них буде розміщено на фасаді історичного корпусу №1 Заланівської гімназії у пам'ять про легендарну постать в історії держави - генерал-хорунжому УГА Осипа Микитку. А меморіальні дошки на ще двох освітніх закладах краю розповідатимуть молодому поколінню школярів про сучасних захисників України, які загинули, обороняючи нас від російської агресії. Зокрема: - на фасаді старого корпусу Рогатинського ліцею №1 буде увіковічено імена загиблих воїнів-земляків, випускників закладу - Івана Югана, Богдана Лещишина, Юрія Іванціва та Віктора Головльова; - на фасаді Верхньолипицького ліцею вшанують захисників-випускників ліцею Андрія Батя та Андрія Виваля.

Український День миру

Дата створення: 16:49 21.09.2023

1

Наші спортсмени стали учасниками відкритого чемпіонату України зі стрільби кульової з олімпійських вправ

Дата створення: 13:26 19.09.2023

З  6  до 14  вересня   у  м.Вінниці  проходив   відкритий   чемпіонат України зі стрільби кульової  з олімпійських вправ. Збірну команду  Івано-Франківської області представляли  вихованці  Рогатинської СДЮСШОР та  Рогатинської ДЮСШ обласної ради. Найближче до нагород був Денис Ворона (тренер Володимир Ворона), який у фінальній боротьбі у  вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м) посів 4-е особисте місце.   Команда юнаків (Денис Мартиненко, Олег Войнирович, Віктор Мручак) у двох вправах -  ГП-12 та  ГП-11а (рухома мішень, 10м) теж зайняла 4-е місце. А ще одна  команда юнаків у складі Михайла Дутки, Олега Заборського, Максима Новальківського у цих же вправах здобула 5-е місце. Підготували спортсменів  тренери Ярослав Коваль та Юрій Кізима. Пістолетна команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Тетяна Верб’яна,  Олена Железнякова)  у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м)  посіла  5-у сходинку чемпіонату. Крім того, Сніжана Ходоровська  боролась за нагороди у фіналі, у підсумку - 8-е місце в особистому заліку. Підготували спортсменок  Мирослав Іванців та Володимир Ворона.   Бажаємо всім членам команди  високих досягнень в наступних стартах!

З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата створення: 09:04 01.09.2023

Шановні освітяни, дорогі учні, батьки!

"Освіта Рогатинщини:розвиток в умовах воєнного стану"

Дата створення: 15:33 30.08.2023

30 серпня, напередодні нового навчального року, відбувся круглий стіл «Освіта Рогатинщини: розвиток в умовах воєнного стану», за участю освітян Рогатинської міської територіальної громади.

З Днем Незалежності України!

Дата створення: 08:10 24.08.2023

Шановні колеги!