A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Новини

«Історик чи історикиня: занурення у професію»

З 2 -6 червня 2024р. тривала робота Всеукраїнської літньої наукової історичної школи Малої академії наук України «Історик чи історикиня: занурення у професію», учасниками якої були здобувачі освіти ліцеїв міста Рогатина. Пізнавальні, захоплюючі лекції, інтерактивні заняття з археології, етнології, архівної справи, мистецтвознавства проводили Ольга Казакевич, доктор історичних наук, професор, завідувачка лабораторії Історичних наук Національного центру "Мала академія наук України" та методисти центру Євгенія Омельченко та Поліна Пазюк. На закритті літньої школи учнів та керівників вітали: директор Івано-Франківського обласного відділення МАН Надія Деревʼянко, в.о. начальника відділу освіти Рогатинської міської ради Василь Трач. Дякуємо всім учасникам за партнерську співпрацю!

11:25 07.06.2024

Змагання з міні-футболу серед команд гімназій

     Впродовж трьох ігрових днів на спортивному майданчику Рогатинського аграрного фахового коледжу проводилися змагання з міні-футболу серед команд гімназій Рогатинської міської територіальної громади, в яких взяли участь 10 команд закладів освіти.

13:43 06.06.2024

КОМАНДА РОГАТИСНЬКОЇ СДЮСШОР БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ КЛУБНОГО ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ «ДИТЯЧА ЛІГА»

Минулого тижня, 30 травня - 2 червня,  проходив ІІІ заключний тур Клубного чемпіонату України з тенісу настільного «Дитяча ліга» серед юнаків та дівчат 2011 р.н. і мол. За підсумком трьох турів команда Рогатинської СДЮСШОР серед дівчат, в складі якої виступали Дарина Польчій, Наталія Тичківська, Ольга Борис,  зуміла вибороти БРОНЗОВІ нагороди.   Також слід відзначити виступ команди юнаків Рогатинської СДЮСШОР у складі Юрія Гвоздика, Дениса Сенаха, Святослава Коцаби, Назара Покришки. За підсумком трьох турів вони посіли 11 місце, здобувши необхідний ігровий досвід та пройшовши підготовку до майбутнього Чемпіонату України серед мінікадетів 2013 р.н.   Дирекція та тренерський колектив ВІТАЄ дівчат та юнаків з вдалим виступом протягом ігрового сезону та бажає успіху в складі збірної команди Івано-Франківської області на чемпіонаті України з тенісу настільного серед мінікадетів 2013 р.н. і мол. Зауважимо, що захід проходитиме 19-23 червня в Академії настільного тенісу Віктора Дідуха.

13:57 04.06.2024

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

02 червня 2024 року  передчасно відійшла у вічність КУЧИНСЬКА Марія Омелянівна

15:13 03.06.2024

ВІВАТ ІСТОРІЯ!!!!

2 червня 2024р. розпочала роботу Всеукраїнська літня наукова історична школа Малої академії наук України «Історик чи історикиня: занурення у професію», учасниками якої є здобувачі освіти ліцеїв міста Рогатина. ВІдкриття та перший день школи проходив на базі Рогатинського ліцею №1. З захопленням юні історики прослухали лекцію "Шукачі історії: як працюють археологи" Ольги Казакевич, доктора історичних наук, професора, завідувача лабораторії Історичних наук Національного центру "Мала академія наук України". Методисти центру Євгенія Омельченко та Поліна Пазюк провели цікаві практичні та інтерактивні заняття.

09:04 03.06.2024

Вхід для адміністратора