A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Охорона праці

Охорона праці в закладах освіти (методичний посібник)

Лист Міністерства освіти і науки України від 06.03.2019 року № 1/9-120 «Щодо організації тимчасових Кабінетів щеплень у закладах освіти»


 


ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЯКІ ПОВИННІ БУТИ В НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ (орієнтовний)


Положення про систему управління охороною праці


Інструкції для ЗДО


Інструкції з охорони праці


Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу


ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАБЕЛЯ ТЕРМІНОВИХ ТА СТРОКОВИХ ДОНЕСЕНЬ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ


Зразок заповнення журналу обліку вогнегасників


Акт про нещасний випадок невиробничого характеру

 

 

Охорона праці та безпека життєдіяльності в закладах загальної середньої освіти

Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі загальної середньої освіти регулює Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах, установах, організаціях, підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, затв. наказом МОН від 18.04.2006 № 304. Положення про ОП та БЖД чинне у редакції наказу МОН від 30.01.2018. 

11:42 20.03.2024

ІНФОГРАФІКА: безпека в зимовий період

У зв'язку з погіршенням погодних умов  Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області підготував   інформаційно-просвітницькі матеріали щодо дотримання правил безпеки в зимовий період. А зокрема: 

10:51 10.01.2024

Вхід для адміністратора