A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Повторне проведення другого етапу конкурсного відбору підручників «Математика» для 4 класу закладів загальної середньої освіти

Дата: 02.03.2021 23:13
Кількість переглядів: 40

Шановні вчителі початкових класів НУШ!

  Маємо приємну новину для всіх вас і зокрема тих, хто навчає учнів 1–3 класів за підручником «Математика» авторів Будної Н.О., Беденка М.В. 

  Рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 16.02.2021 р. протокол №2/2-19 (https://mon.gov.ua/storage/app/media/kolegiya-ministerstva/2021/02/19/Rishennya_kolehiyi_
MON_2_2_19_16_02_2021.pdf
схвалено надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручнику «Математика» для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (авт. Будна Н.О., Беденко М.В.). Також схвалено повторне проведення II етапу конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2020-2021 роках (4 клас) з назви «Математика», включивши до переліку підручників, які братимуть у ньому участь, підручник «Математика» для 4 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) (авт. Будна Н.О., Беденко М.В.).

 

  Листом МОН №1/9-103 від 25.02.2021 р. (переглянути тут) та наказами МОН №240 від 22.02.2021 р. (переглянути тут) і №242 від 22.02.2021 р. (переглянути тут) визначено терміни та порядок повторного вибору підручників «Математика» для 4 класу (у двох частинах) у зв’язку із збільшенням їх назв відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки України.

 

  Звертаємо вашу увагу, що до 17 березня 2021 р. в електронній бібліотеці Інституту модернізації змісту освіти https://lib.imzo.gov.ua/ ви маєте можливість ознайомитися із фрагментами електронних версій підручників для 4 класу.

Переглянути підручники

 

Переглянути підручник у повному обсязі можна на сайті видавництва:

https://bohdan-books.com/matem_4kl

 

  Результати вибору підручників «Математика» для 4 класу заклади освіти повторно вносять до спеціальної форми вибору у Державній інформаційній системі освіти https://diso.gov.ua/ до 17 березня 2021 року.

  Просимо вас використати можливість реалізувати своє право завершити навчання математики у початковій школі за підручником «Математика. 4 клас» авторів Будної Н.О., Беденка М.В.

  Також інформуємо, що найближчої середи 3 березня 2021 р. о 16:00 відбудеться вебінар «Формування ключових та предметних компетентностей у процесі вивчення «Математики» в 4 класі на засадах Нової української школи». Усі учасники вебінару отримають безкоштовні сертифікати.

Зареєструватися на вебінар

Спікер вебінару: автор підручника Наталя Будна.

 

  Підручник  «Математика. 4 клас» (у 2-х частинах) авт. Будної Н.О., Беденка М.В. має безкоштовний електронний додаток та забезпечений навчально-методичним комплектом, до якого входять: календарне планування, конспекти уроків, збірник задач, робочі зошити, дидактичні посібники, таблиці тощо.

 

Кожен учитель, який вибере підручник «Математика. 4 клас» видавництва «Навчальна книга – Богдан», отримає календарне планування та конспекти уроків безкоштовно.

Дякуємо за підтримку.

З повагою, головний редактор видавництва «Навчальна книга – Богдан»

Богдан Будний

 

« повернутися

Вхід для адміністратора