A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Англійська мова в дошкіллі: методичний порадник для вихователів

Дата: 11.11.2024 08:44
Кількість переглядів: 37

Завдяки новим методичним рекомендаціям, педагоги отримують дієві інструменти для викладання англійської мови дітям віком від 3 до 6 років. Цей підхід орієнтовано на розвиток інтересу до навчання через інтерактивні методи, гру та адаптацію до індивідуальних потреб кожної дитини.

«Методичні рекомендації для вихователів з навчання англійської мови дітей дошкільного віку, створені Мариною Мочикіною та Діаною Головань, представляють сучасні підходи до опанування іноземної мови, які враховують особливості розвитку та потреби дошкільнят. Методичні вказівки спрямовано на те, щоб перетворити кожне заняття на цікаву, інтерактивну та захопливу подорож. Ці поради є важливим кроком до вдосконалення освітнього процесу, роблячи його більш ефективним, інклюзивним та орієнтованим на потреби сучасних дітей», — зазначила заступниця Міністра освіти і науки України з питань дошкільної освіти та інклюзії Євгенія Смірнова.

Інтерактивність і фізична активність: 

Один із ключових методів Total Physical Response (TPR) передбачає вивчення слів через рухи і жести. Наприклад, під час вивчення лексики на тему «Тварини» діти можуть імітувати рухи і звуки, що робить навчання захопливим та легким для запам'ятовування.

Гра як основа навчання: 

Ігрові завдання, як-от «What’s missing?» та «Snowball», сприяють засвоєнню нових слів і фраз. Використання улюблених ігор допомагає дітям вивчати англійську із задоволенням, що підвищує ефективність навчання.

Індивідуальний підхід: 

Методика також враховує індивідуальні особливості кожної дитини. Яскраві ілюстрації, відео або рухливі ігри дають змогу кожній дитині зануритись у навчання та засвоїти матеріал у зручному для неї форматі.

Ці рекомендації є важливим інструментом для педагогів, які прагнуть створити ефективний освітній процес для наймолодших учнів.

Порадник доступно за покликанням.

Методичні рекомендації розроблено МОН спільно із компанією «Лінгвіст» та Командою підтримки відновлення і реформ МОН.



« повернутися

Вхід для адміністратора