Відділ освіти Рогатинської міської ради

Сніжана Ходоровська виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу

Дата: 27.03.2024 08:31
Кількість переглядів: 16

У Львові 18 - 24 березня проходив відкритий зимовий Чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих.
Збірну команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮСШОР та Рогатинської ДЮСШ обласної ради.
Успішно виступила на змаганнях команда юнаків (Денис Мартиненко, Олег Войнирович, Віктор Мручак), завоювавши відповідно срібні та бронзові нагороди у вправах ГП-11а та ГП-12 (рухома мішень, 10 м).
Друга команда юнаків (Михайло Дутка, Михайло Третяк, Максим Новальківський ) у цих же вправах зайняла 5-те та 6-те місця. Підготували спортсменів тренери - Ярослав Коваль, Ігор Железняков та Юрій Кізима.
В командному старті у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м) команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Марта Бойчук, Ліля Білецька) здобула 5 загальнокомандне місце.

Сніжана Ходоровська (тренер - Мирослав Іванців) виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу та була близька до нагород у фінальній боротьбі у цій вправі.
У вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м) команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Марта Бойчук, Ліля Білецька ) зайняла 6 загальнокомандне місце.
А ось друга команда дівчат (Софія Дученко, Олена Железнякова, Тетяна Верб'яна) у цій же вправі виборола 8 загальнокомандне місце.

В останній день змагань команда юнаків (Денис Ворона, Денис Пришляк, Дмитро Комарницький) у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м) посіла 6 командне місце. Денис Ворона боровся у фінальній боротьбі за нагороди, посів 5-те особисте місце. Підготували спортсменів тренери - Володимир Ворона, Тарас Бичинський.

Вітаємо призерів чемпіонату і бажаємо всім членам команди високих спортивних досягнень!