A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Прикарпатські старшокласники на уроках "Захисту України" навчатимуться стрільбі на безпечних інтерактивних системах 🎯

Дата: 22.01.2024 09:47
Кількість переглядів: 40

       Сертифікати на універсальні навчальні тренінгові тири "UNITS" передали для 36 ліцеїв Івано-Франківщини. Серед них Рогатинський ліцей №1 Рогатинської міської ради.  Обладнання, з допомогою якого діти навчаться влучно володіти зброєю, вдалося закупити за кошти обласного бюджету. Ці системи є мобільними та складаються з: мультимедійного обладнання, програмного забезпечення і зразків озброєння (пістолету й автомату). Цьогоріч Івано-Франківською ОДА  планується закупити такі стрілецькі тренажери для інших ліцеїв області. На це передбачено 82 млн грн державної освітньої субвенції.

      До речі, програмне забезпечення тренінгової системи "UNITS" відповідає методиці вогневої підготовки, яку затвердило Міноборони України. Система одразу надає інформацію про результат «стрільця», повний аналіз його вмінь, тож вже під час уроку можна працювати над помилками. Також є можливість моделювати тактичну обстановку, погодні умови та пору доби.

      Як працює інтерактивний тир, уже випробували в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї на уроках «Захисту України». Цей курс вивчають в 10–11 класах українських шкіл. Його головна мета — вивчення та удосконалення навичок щодо військово-патріотичного виховання. У результаті учні мають набути знання, практичні вміння, необхідні для застосування в екстремальних природних, техногенних, воєнних та соціальних умовах, які постійно змінюються.« повернутися

Вхід для адміністратора