A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Всеукраїнське опитування

Дата: 04.01.2024 09:30
Кількість переглядів: 45

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом Міністерством молоді та спорту України заплановано проведення моніторингу.

Одне із завдань всеукраїнського опитування – формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.

Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі створено анкету для проведення онлайн опитування населення.

Його мета - моніторинг основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року до 18 січня 2024 року серед різних груп населення:

- з 18 до 65 років ;

- 65 років та старші.

Кожен може долучитися, перейшовши за покликанням: https://survey.sportforall.gov.ua/


« повернутися

Вхід для адміністратора