A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

КОНКУРС EPSON ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ШКІЛ «ВТІЛЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ НА РІВНІ ШКОЛЯРІВ»

Дата: 19.12.2023 09:13
Кількість переглядів: 71

Умови конкурсу та реєстрація за покликанням:

https://www.epson.ua/uk_UA/competition

 

Компанія Epson, японський виробник друкуючого, відеообладнання та провідних технологій, оголошує конкурс «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів» та запрошує вчителів взяти участь у формуванні та реєстрації учнівських груп для реалізації конкурсної роботи.

Зменшення негативного впливу суспільства на природу вимагає прояву відповідальності та спільних зусиль кожного. Тож конкурс покликаний об'єднати професійність освітян й талант учнів у пошуку ідей, які допоможуть зробити важливий внесок у розв'язання актуальних проблем сучасності: відповідального споживання електроенергії та природних ресурсів Україні.

Для шкіл — це також нагода отримати передове технічне обладнання від Epson.


Протягом 19 років Epson підтримує українську систему освіти та сприяє її розвитку, формуючи новий сучасний світогляд на засоби навчання, зокрема інтерактивне обладнання. Так компанія створила методичні рекомендації використання інтерактивного обладнання у співпраці з ІМЗО МОН України, провела конкурс на найкращі методики використання інтерактивного комплексу обладнання в загальноосвітніх школах України, співпрацює з департаментами освіти з навчання вчителів, надає консультації з вибору сучасної техніки в межах наявних методик тощо.

Конкурс «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів» є ще однією ілюстрацією відданості компанії філософії сталого розвитку, зокрема спрямованої на зменшення шкідливих викидів, відповідальне споживання природних ресурсів та розвитку ефективних технологій виробництва у межах економіки замкненого циклу.


Як взяти участь у конкурсі:

 • Тема: «Відповідальне споживання електроенергії та природних ресурсів на рівні учнів в Україні»;

 • Формат конкурсної роботи: Робоча група (вчитель та 2—15 учнів) створюють доповідь/презентацію своїх ідей у вигляді відеозапису тривалістю до 10 хвилин.


Щоб взяти участь у конкурсі, вчителю рекомендовано:

 • Ознайомитись з детальними умовами конкурсу та інформаційною брошурою на сайті конкурсу.

 • Створити робочу групу з учнів загальноосвітніх шкіл України, керівником якої буде виступати цей вчитель.

 • Заповнити інформаційне повідомлення про намір участі у конкурсі по 15 січня 2024 року включно.

 • Створити конкурсну роботу у вигляді відеозапису на тему конкурсу «Відповідальне споживання електроенергії та/або інших природних ресурсів на рівні учнів в Україні».

 • Надіслати заповнену анкету учасника конкурсу та посилання на конкурсну роботу (відеозапис, що завантажений до будь-якого хмарного сервісу) на електронну адресу epson@m-p.ua  до 28 лютого 2024 року включно.

 • Взяти участь у церемонії нагородження та публічній презентації конкурсної роботи при визнанні робочої групи переможцем конкурсу.

 • Призовий фонд: Переможці, що посядуть перші три місця отримають комплект сучасного технічного обладнання Epson для шкільних класів: багатофункціональний друкуючий пристрій Epson EcoTank з серії Фабрика друку, проєктор та документ-камеру.

 

Чому це важливо?

 1. Досягнення цілей сталого розвитку: Участь в конкурсі допоможе втілити цілі сталого розвитку у життя, а персональний внесок кожного учня може поліпшити майбутнє нашої планети;

 2. Збереження довкілля: Вчителі заохотять учнів зменшити вплив на довкілля та раціонально в подальшому використовувати природні ресурси в України;

 3. Раціональне використання ресурсів: Конкурсне завдання може сприяти підвищенню зацікавленості вашого класу/школи у темі та навіть надихнути учнів на пошук новаторських рішень для збереження енергії та ресурсів нашої планети.


Кому це цікаво?

 1. Вчителям: Досвід, професійні знання та керівництво під час виконання конкурсного завдання, стануть прикладом для учнів;

 2. Учням: Виклик для учнів — це не лише виховання свідомого відношення до ресурсів планети та шанс поглибити знання, але й стимул для пошуку новітніх рішень у цій галузі.


Слідкуйте за новинами на сайті www.epson.ua, а також на ресурсах медіапартнерів: української студії онлайн-освіти EdEra та національної освітньої платформи «Всеосвіта».

 « повернутися

Вхід для адміністратора