A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

І етап обласної виставки-конкурсу саморобних новорічних ялинок «Техноялинка»

Дата: 11.12.2023 08:39
Кількість переглядів: 228

07 грудня  2023 року на базі Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І  етап обласної виставки-конкурсу  саморобних новорічних ялинок «Техноялинка», метою якої є сприяння розвитку творчого потенціалу дітей в галузі промислового дизайну, вихованні учнівської молоді цілісного ставлення до речей, що поєднують в собі функціональність та дизайн, надання допомоги вихованцям у професійному самовизначенні, стимулювання інтересу учнів до технічного дизайну як головного носія конструкторсько-технологічної інформації, популяризації екоялинок.

    У виставці-конкурсі взяли  участь  здобувачі освіти 14 закладів загальної середньої освіти  та  вихованці Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської територіальної громади.  

    Учасники  змагались у шести номінаціях:

     • паперова техноялинка;
     • дерев’яна техноялинка;
     • металева техноялинка;
     • техноялинка з матеріалів вторинного використання;
     • техноялинка з матеріалів для шиття;
     • радіоелектронна ялинка.

Творчі роботи конкурсантів вирізнялися  креативністю, сучасним нестандартним підходом до використання матеріалів, оригінальністю авторського рішення, естетичною довершеністю, тематичною  спрямованістю. Роботи переможців будуть  представлені  для участі у ІІ етапі Виставки-конкурсу  в м.Івано-Франківськ. Під час проведення Виставки-конкурсу буде проводитись ярмарок ялинок, зібрані кошти з якого будуть передані для потреб ЗСУ.

 « повернутися

Вхід для адміністратора