A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Засідання Дитячого парламенту

Дата: 21.11.2023 10:05
Кількість переглядів: 32

Над чим працюватиме Дитячий парламент наступного року, що цікавого відбулося цього – про це вели мову під час  чергової сесії Дитячого парламенту. В цей час молоде покоління традиційно зустрічається з нагоди Всесвітнього дня дітей.
Головувала  - заступник голови Дитячого парламенту Карина Патрило. У зв’язку з закінченням повноважень виведені зі складу парламенту учні, які завершили навчання в закладах освіти Рогатинської МТГ. Відповідно до Положення про Дитячий парламент та згідно поданими рекомендаціями педагогічних колективів ввели до складу парламенту 10 школярів. Заступник голови  презентувала роботу парламенту за період  з грудня 2022 року – по листопад 2023 року.   Переможці ініціативи Дитячий громадський бюджет поділилися враженнями, досвідом від проведеної роботи.
Дитячий парламент  вирішив продовжити роботу по реалізації Дитячого громадського бюджету у 2024 році  та підтримати впровадження волонтерського руху Дитячим парламентом у навчальних закладах громади.
У другій частині зустрічі перший заступник міського голови Микола Шинкар зацікавив молодих людей   питанням формування молодіжної політики  в громаді. У жвавій розмові  старшокласники обговорили  розроблення стратегії нової української молоді, опановували  навички відстоювання власної громадянської позиції,  бо ж найкращий спосіб пізнання демократії це набуття власного діяльнісного досвіду. 

https://rmtg.gov.ua/ua/novyny/44/4121« повернутися

Вхід для адміністратора