Відділ освіти Рогатинської міської ради

Ще одне "золото" чемпіонату

Дата: 01.11.2023 09:11
Кількість переглядів: 74

Минулого тижня, 21 - 26 жовтня, у Львові проходив відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2005 р.н. та молодших з пневматичної зброї.
Збірну команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮСШОР та Рогатинської ДЮСШ обласної ради.
Успішно виступила на змаганнях команда наших юнаків (Денис Мартиненко, Михайло Дутка, Максим Новальківський), у вправі ГП-11а (рухома мішень, 10 м) спортсмени вибороли золоті нагороди, а у вправі ГП-12 - бронзові.
У особистому заліку Денис Мартиненко став бронзовим призером у вправі ГП-11а.
Друга команда юнаків (Михайло Третяк, Олег Заборський, Олег Антоняк) в цих же вправах зайняла 4-е місце.
Підготували спортсменів тренери - Ярослав Коваль, Юрій Кізима, Ігор Железняков.
Команда дівчат (Софія Дученко, Софія Марікот, Катерина Лісковська) у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м) здобула 6-е місце.
Високий результат показала Софія Дученко, яка у фінальній вісімці боролася за нагороди.
Підготували спортсменів тренери - Мирослав Іванців, Володимир Ворона, Анатолій Хруслов.

Вітаємо призерів та учасників чемпіонату і бажаємо всім членам команди високих досягнень в наступних стартах! Дякуємо захисникам України за можливість тренуватися та бути учасниками змагань.