A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Стипендії для обдарованої молоді

Дата: 09.06.2022 15:51
Кількість переглядів: 14

9 червня 2022 року в залі засідань виконавчого комітету Рогатинської міської ради відбулася зустріч міського голови Сергія Насалика з учнями і їх педагогами, які досягли вагомих здобутків в царині знань і конкурсах, їх успіхи вже вплетені в історію нашої громади.

Міським головою нагороджено грамотами та грошовими преміями учнів закладів загальної середньої освіти, які здобули дві і більше перемоги в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

 

  1. Андрусів Аліна Ігорівна, учениця 9 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце), біології (ІІІ місце), ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковій секції «Історичне краєзнавство» (ІІІ місце) (учениця-стипендіат).
  2. Падучак Софія Романівна, учениця 11 класу Рогатинського ліцею №1, переможець ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковій секції "Ветеринарія та зоологія"  (І місце);
  3. Саган Арсен Миколайович, учень 9 класу Рогатинського ліцею "Гімназія імені Володимира Великого", переможець ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковій секції "Археологія"  (І місце).
  4. Калініна Таїсія Анатоліївна, учениця 11 класу Рогатинського ліцею №1, переможець ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковій секції «Зарубіжна література»  (ІІ місце);
  5. Паньків Максим Русланович, учень 10 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури» (ІІ місце).
  6. Горіла Ірина Олександрівна - учениця 11 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковій секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»  (ІІІ місце).
  7.  Гураль Степан Романович - учень 11 класу Рогатинського ліцею №1, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики» (ІІІ місце);
  8. Кізима Юлія Володимирівна - учениця 11 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства» (ІІІ місце);
  9.  Кліщ Денис Іванович - учень 9 класу Рогатинського ліцею №1, переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології» (ІІІ місце);
  10. Олійник Анастасія Михайлівна - учениця 11 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії» (ІІІ місце);
  11. Сворак Богдан Іванович - учень 11 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії» (ІІІ місце);
  12. Федуняк Наталія Василівна - учениця 10 класу Рогатинського ліцею №1, переможець ІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в науковій секції «Мистецтвознавство»  (ІІІ місце);
  13.  Шкварок Софія Віталіївна - учениця 10 класу Рогатинського ліцею «Гімназія імені Володимира Великого», переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології» (ІІІ місце).

 



« повернутися

Вхід для адміністратора