Відділ освіти Рогатинської міської ради

Вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Номінація «Архітектура і будівництво»

Старша вікова група (16-18 років)

Третє місце

Галяс Василина, учениця Воскресинцівської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Модель дзвіниці» (керівник Топурко Г.І.)

 

Номінація «Вироби з матеріалів вторинного використання»

Молодша вікова група (10-15 років)

Друге місце

Яремків Анастасія, Верстин Христина, вихованки студії образотворчого мистецтва Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу «Казкове містечко» (керівник Верстин Н.В.)

Третє місце

Лісовий Арсен, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу «Космічна подорож» (керівник Бариляк М.І.)

 

Старша вікова група (16-18 років)

Перше місце

Дуб Петро, вихованець гуртка «Геометричне моделювання» Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу «Міфічна істота» (керівник Гайда О.І.)

 

Номінація «Радіоелектроніка та електротехніка»

Молодша вікова група (10-15 років)

Друге місце

Вівсяник Роман, учень Конюшківської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Інтернет-годинник» (керівник Сухарська С.Б.)

 

 

Номінація «Робототехніка»

Молодша вікова група (10-15 років)

Перше місце

Потопляк Владислав, Вівсяник Роман, учні Конюшківської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Розумний дім»   (керівник Сухарська С.Б.)

 

Номінація «Техніка майбутнього»

Молодша вікова група (10-15 років)

 

Третє місце

Якимів Аліна, учениця Верхньолипицького ліцею Рогатинської міської ради, за роботу «Модель танка «До перемоги»» (керівник Залеська С.Я.)

Номінація «Технічні навчальні посібники»

Старша група (16-18 років)

Третє місце

Гривна Вадим, учень Конюшківської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Котушка Тесла» (керівник Сухарська С.Б.)

 

Транспортні засоби

Молодша вікова група (10-15 років)

Третє місце

Шулевський Денис, учень Пуківської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Модель катка» (керівник Мрозіцька Г.О.)

 



« повернутися до списку новин