Відділ освіти Рогатинської міської ради

Сніжана Ходоровська – Чемпіонка України з стрільби кульової

Дата: 22.12.2021 15:46
Кількість переглядів: 16

17 - 22 грудня у Львові проходив чемпіонат України з пневматичної зброї серед спортсменів 2001 р.н. та молодших. Команду Івано-Франківської області представляли вихованці Рогатинської СДЮШОР. Успішно виступила на змаганнях Сніжана Ходоровська, яка у фінальній стрільбі виборола золоту нагороду у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м). Тренер – Мирослав Іванців.
Команда юніорів (Денис Мартиненко, Ігор Кізима, Михайло Дутка) у двох вправах ГП-11а та ГП-12 (рухома мішень) зайняли 3-е командне місце.
А команда дівчат (Ярина Заглевська, Юлія Фірман, Ліля Коваль) у цих же вправах зуміли здобути  4-е та 5-е місця. Підготували спортсменів тренери : Ярослав Коваль, Юрій Кізима, та Ігор Железняков.
Потрібні для команди очки принесли: Олена Железнякова та Тетяна Верб’яна, які в командному заліку у вправі ПП-3 посіли 6-е місце.