Відділ освіти Рогатинської міської ради

ВІТАЄМО!

Дата: 09.02.2023 14:32
Кількість переглядів: 17

З  02 - 08  лютого  у м. Львові  проходив   відкритий  зимовий Чемпіонат України  зі стрільби кульової серед дорослих. Збірну команду  Івано-Франківської області  представляли  вихованці  Рогатинської СДЮСШОР  та  Рогатинської ДЮСШ обласної  ради.

Успішно виступила на змаганнях команда юнаків (Олег Войнирович, Денис Мартиненко, Віктор Мручак). У вправі ГП-12 (рухома мішень, 10м) спортсмени вибороли срібні нагороди.

Друга команда юнаків (Михайло Дутка, Михайло Третяк, Олег Заборський) у  вправі  ГП-12  зайняла  4-е місце. На цю ж сходинку (4 місце) піднялася й  команда дівчат (Лілія Коваль, Аліна Борис, Ірина Боднар)   у  вправі ГП-12 (рухома мішень, 10м). Підготували спортсменів  тренери:  Ярослав Коваль та Юрій Кізима.

Крім того,  6-ту сходинку вдалось завоювати команді дівчат ( Сніжана Ходоровська, Олена Железнякова, Ліля Білецька)  у вправі   ПП-3( пневматичний пістолет, 10 м ). А ось у другому старті  цієї вправи наша краянка Сніжана Ходоровська у фінальній боротьбі завоювала бронзову нагороду в особистому заліку. Підготували спортсменів тренери  Мирослав Іванців та Володимир Ворона.

Потрібні очки для команди також  принесли:  Михайло Дутка, Михайло Третяк, Олег Заборський.

Вітаємо призерів чемпіонату і бажаємо всім членам команди  високих досягнень в наступних стартах!