A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2002 р.н. та молодших зі стрільби кульової

Дата: 11.07.2022 14:19
Кількість переглядів: 22

З  02  по 08 липня    2022 р. у Львові  проходив   відкритий  Чемпіонат України серед спортсменів 2002 р.н. та молодших зі стрільби кульової.

Збірну команду  Івано-Франківської області на високому рівні представляли  вихованці  Рогатинської СДЮСШОР та Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Успішно виступила команда дівчат (Тетяна Верб’яна, Стефурак Олеся, Гринчишин Вікторія)   у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м),  дівчата вибороли срібні нагороди.  Тетяна Верб’яна виборола бронзову нагороду в цій вправі в особистому заліку. Підготували спортсменів: Мирослав Іванців та Володимир Ворона.

Команда юнаків ( Дутка Михайло, Мартиненко Денис, Кізима Ігор)  у  двох вправах ГП-12 та ГП-11а ( рухома мішень, 10м) стала бронзовим  призером.

Команда дівчат ( Боднар Ірина, Фірман Юлія, Воронько Діана)  також у  двох вправах ГП-12 та ГП-11а ( рухома мішень, 10м) стала бронзовим  призером.

Підготували спортсменів:  Ярослав Коваль та Юрій Кізима.

В останній день змаганькоманда юнаків (Денис Бойко, Владислав Бугійчик, Юрій Шмотолоха )у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м)  виборола бронзові нагороди.

Підготував спортсменів тренер Володимир Ворона.

Потрібні очки для команди принесли: Катерина Лісковська та Михайло Третяк.

Вітаємо призерів чемпіонату і бажаємо всім членам команди  високих досягнень в наступних стартах!