До уваги керівників ЗЗСО! Розпочалась реєстрація на сертифікацію педагогічних працівників.
Доброго дня, шановні колеги!
Повідомляємо, що з 18 січня 2021 року розпочалась реєстрація на сертифікацію педагогічних працівників.
З метою виявлення і заохочення вчителів з високим рівнем майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, просимо Вас поінформувати вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, що знаходяться в межах відповідних територіальних громад, що з 18 до 27 січня 2021 року триває реєстрація на сертифікацію-2021.
Зареєструватися на сертифікацію можна за лінком https://bit.ly/2LVCMwt .
Окрім цього інформуємо, що 25 січня 2021 року о 14 год. на платформі Zoom відбудеться онлайн-конференція за участі директора департаменту акредитації та моніторингу Державної служби якості освіти України Івана ЮРІЙЧУКА для вчителів початкових класів, які зареєструвалися або планують реєструватися для участі в сертифікації-2021.
Зареєструватися на онлайн-конференцію можна за лінком https://forms.gle/HU9z2Yydt8Gipm3C8