A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Вебінар щодо профвигорання у педагогів

Дата: 10.07.2023 13:49
Кількість переглядів: 16

У межах ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» проведуть повторний вебінар щодо профвигорання у педагогів 

 

13 липня 2023 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе повторний вебінар на тему «Професійне вигорання у педагогів під час війни». Він відбудеться в межах ініціативи «Стаємо сильнішими разом!», що покликана допомогти дітям, які постраждали від війни. 

 

В умовах сьогодення, коли триває війна, ми потребуємо психологічної підтримки. Постійний стрес, невизначеність, спроби адаптувати життя до нових обставин, а в додачу буденні справи – більшість впізнає себе з такого опису. І вчителі – не виняток. 

 

Уникнути синдром «професійне вигорання» стає дедалі важче. Олена Солнцева, експертка проєкту DECIDE, розповість про аспекти профвигорання та як збільшити внутрішній потенціал і рівень життєстійкості педагога.

 

Крім того, на вебінарі від психологині також дізнаємося, як використовувати «гнучку» саморегуляцію поведінки та її можливість контролювати свою працездатність, приймати рішення, мати можливість вибудовувати і підтримувати спілкування та продовжувати діяльність всупереч різним обставинам і викликам.

 

Дата і час: 13 липня 2023 року, 14:00.

Спікерка: Олена Солнцева, експертка проєкту DECIDE

 

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі ось тут: https://forms.gle/2zeSYcMfFcekjLKe9       

 

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю електронну пошту. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.

 

Долучайтеся до нашої Fb-спільноти для вчителів і керівників шкіл: https://www.facebook.com/groups/doccuinua

Сайт ініціативи: https://www.together.decide.in.ua/ 

 

«Стаємо сильнішими разом!» – ініціатива швейцарсько-українського проєкту DECIDE спільно з Офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Всеукраїнської асоціації ОТГ. 

 

Вона спрямована на вчителів, керівників закладів освіти, шкільних психологів, батьків, голів територіальних громад і працівників органів управління освітою тергромад. А головне – на кожну українську дитину!


« повернутися

Вхід для адміністратора