A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Наші спортсмени стали учасниками відкритого чемпіонату України зі стрільби кульової з олімпійських вправ

Дата: 19.09.2023 13:26
Кількість переглядів: 61

З  6  до 14  вересня   у  м.Вінниці  проходив   відкритий   чемпіонат України зі стрільби кульової  з олімпійських вправ. Збірну команду  Івано-Франківської області представляли  вихованці  Рогатинської СДЮСШОР та  Рогатинської ДЮСШ обласної ради.
Найближче до нагород був Денис Ворона (тренер Володимир Ворона), який у фінальній боротьбі у  вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м) посів 4-е особисте місце.  
Команда юнаків (Денис Мартиненко, Олег Войнирович, Віктор Мручак) у двох вправах -  ГП-12 та  ГП-11а (рухома мішень, 10м) теж зайняла 4-е місце. А ще одна  команда юнаків у складі Михайла Дутки, Олега Заборського, Максима Новальківського у цих же вправах здобула 5-е місце. Підготували спортсменів  тренери Ярослав Коваль та Юрій Кізима.
Пістолетна команда дівчат (Сніжана Ходоровська, Тетяна Верб’яна,  Олена Железнякова)  у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м)  посіла  5-у сходинку чемпіонату.
Крім того, Сніжана Ходоровська  боролась за нагороди у фіналі, у підсумку - 8-е місце в особистому заліку. Підготували спортсменок  Мирослав Іванців та Володимир Ворона.
 
Бажаємо всім членам команди  високих досягнень в наступних стартах!


« повернутися

Вхід для адміністратора