A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Вебінар на тему «Електронні класні журнали: вчора-сьогодні-завтра».

Дата: 01.12.2022 12:49
Кількість переглядів: 21

Про електронні класні журнали розкажуть під час вебінару 2 грудня 

2 грудня 2022 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Електронні класні журнали: вчора-сьогодні-завтра».

Під час вебінару плануємо дізнатися у директорки опорної школи, що на Волині, про досвід впровадження е-журналів. Так, на прикладі однієї школи  обговоримо, з чого все починалося, з якими труднощами стикнулися у процесі, а також переваги ведення електронного журналу. 

 

Дата і час: 2 грудня 2022 року, 14:00.

Спікерка: Юлія Степанюк, директорка опорного ліцею с.Зимне Зимнівської сільської ради Володимирського району Волинської області

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/xqmspFxX76Scp3P87         

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді листи потрапляють саме туди. Посилання проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.

Вебінар є частиною кампанії "Освіта у нових громадах від А до Я". Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

 

« повернутися

Вхід для адміністратора