A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

ПРОБНЕ ЗНО — 2022: ТРИВАЄ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Дата: 20.12.2022 11:59
Кількість переглядів: 26

Регіональні центри оцінювання якості освіти повертають кошти особам, які були зареєстровані для проходження пробного ЗНО та подали відповідну заяву.

Учасники пробного тестування мають змогу вибрати, куди перерахувати кошти: на підтримку Збройних Сил України чи на особистий банківський рахунок.

Сьогодні  ми об’єдналися, щоб зупинити ворога, який знищує все, до чого може дістатися. Українські воїни гідно тримають оборону, звільняють кілометр за кілометром окуповані території. Наша перемога залежить від можливостей Збройних Сил України, тож підтримка кожного з нас у цій боротьбі — надважлива, а внесок – неоціненний. 

Усі кошти, які учасники пробного ЗНО перераховують на підтримку Збройних Сил України, потрапляють на спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України, відповідно їх гарантовано використовують для допомоги нашим захисникам.

Нагадуємо, що для перерахунку коштів на підтримку Збройних Сил України учасники пробного ЗНО мають:

  1. Авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу,  логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  2. Вибрати перерахунок коштів на підтримку Збройних Сил України, підтвердити свій вибір, зазначивши свої прізвище та ім’я так, як зазначили під час реєстрації для участі в пробному ЗНО.

Ті ж учасники, які хочуть повернути кошти, сплачені за  проведення пробного ЗНО, на свій особистий рахунок, мають:

  1. Авторизуватися на спеціальному сервісі на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, зазначивши назву регіонального центру, якому було сплачено за послугу,  логін та пароль доступу до персональної сторінки учасника пробного ЗНО.
  2. Вибрати перерахунок коштів на особистий (або іншої фізичної особи) рахунок.
  3. Зазначити платіжні реквізити отримувача коштів (це може бути учасник або інша особа). Платіжні реквізити отримувача коштів мають містити прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків, рахунок отримувача за стандартом IBAN (складається з літер UA та 27 символів). Інструкцію, як дізнатися IBAN певного банку, описано на сайті Міністерста цифрової трансформації: thedigital.gov.ua/iban
  4. Згенерувати відповідну заяву. 
  5. Надіслати заяву на електронну пошту регіонального центру, зазначену в заяві.

Просимо учасників пробного ЗНО уважно перевіряти зазначені на сервісі дані, оскільки вносити зміни до згенерованої заяви не можна! 

Докладніше — за посиланням

Віримо в наших захисників, допомагаємо армії —  правда переможе!

Слава Україні!

За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти


« повернутися

Вхід для адміністратора