A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Школярів запрошують до участі в програмі обміну FLEX

Дата: 04.10.2021 11:40
Кількість переглядів: 12

Українсько-американська програма обміну FLEX проводить конкурсний відбір учасників на 2022 – 2023 навчальний рік.

З міркувань безпеки, пов’язаних з пандемією коронавірусу, восени 2021 відбіркове тестування відбуватиметься онлайн.

Участь у конкурсному відборі можуть узяти учні 8, 9, 10 класу, які народились у проміжку з 01 січня 2005 до 15 липня 2007 року, які володіють англійською мовою та відповідають вимогам візи J-1.

Заявники, які відповідають вимогам програми, можуть брати участь у процесі відбору з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

Конкурсний відбір відбувається у три етапи з вересня по грудень в онлайн-форматі.

Під час першого туру учасники мають заповнити аплікаційну форму та написати три невеликих твори на задані теми англійською мовою протягом 10 днів з моменту подання заявки. Аплікаційна форма доступна з 13 вересня по 15 жовтня 2021 року на сайті. Перед заповненням анкети учасникам необхідно переглянути відеоінструкцію.

ІІ тур передбачає складання короткого письмового тесту з англійської мови.

ІІІ тур складається з заповнення анкети, написання творів англійською мовою, співбесіди з кожним учасником та стандартизованого тесту з англійської мови.

Учасники, що пройдуть до 3-го туру, будуть запрошені до участі офісом Американських Рад у Києві.

Після отримання анкет від учасників всі документи третього туру будуть надіслані до Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Після прийняття рішення комісією, Офіс Американських Рад у Вашингтоні надасть інформацію листом стосовно статусу учасника (фіналіст / альтернативний кандидат / відмова) через офіс Американських Рад в Києві.

Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні-травні наступного року. Наразі точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів невідома.

Після оголошення результатів учасники програми займаються підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Улітку фіналісти обов’язково проходять програму передвиїзної орієнтації.

Учасники програми FLEX вирушать до Сполучених Штатів Америки у серпні 2022 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2023 року.


« повернутися

Вхід для адміністратора