A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Вітаємо переможців обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край!»

Дата: 24.04.2023 11:36
Кількість переглядів: 28

 

Серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти

напрям – «Бісероплетіння»

молодша група

І місце

- Гучок Марія, учениця  Підгородської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Гердан» (керівник Федунишин А. С.)

 

напрям – «Художня вишивка»

 середня група

ІІ місце

- Макогін Лілія, учениця Верхньолипецького ліцею Рогатинської міської ради, за картину «Маки» (керівник Лесіцька О. Б.)

 

напрям – «Художня різьба по дереву»

 середня група

ІІ місце

- Басовський Віктор, учень Воскресинцівськогої гімназії Рогатинської міської ради, за роботу «Підсніжники» (керівник Бучма Ю. Б.)

 

Серед вихованців закладів позашкільної освіти

напрям – «Художня кераміка, гончарство»

середня група

ІІ місце

- Войчунас Поліна, вихованка  Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради, за роботу «Газди» (керівник                      Гнида  О. Д.)

 

напрям«Декоративний розпис»

старша група

ІІ місце

- Дармохвал Анастасія, вихованка  Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради, за роботу «Декоративний тризуб» (керівник  Верстин Н. В.)

 

напрям – «Вироби з природного матеріалу»

молодша група

ІІ місце

- Гайда Ігор, вихованець Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради, за роботу «Пес Патрон» (керівник  Гайда О. Д.)

 

напрям – «Бісероплетіння»

молодша група

ІІІ місце

- Білоус Софія, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради, за роботу «Гердан» (керівник                   Белегай О. Б.)

напрям – «Художня різьба по дереву»

 

старша група

І місце

- Джура  Ірина, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради, за роботу «Таріль» (керівник  Стиславський  Б. І.)

середня група

ІІ місце

- Чубата Юлія, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради, за роботу «Тарілка» (керівник  Стиславський  Б. І.)

 


« повернутися

Вхід для адміністратора