A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Вітаємо переможців обласного конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій рідний край"

Дата: 12.04.2022 11:24
Кількість переглядів: 16

 

Серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти

напрям:  «Вироби з природного матеріалу»

 

 

      середня група (6-9 клас)

ІІ місце

- Морозюк Христина, учениця Верхньолипицького ліцею Рогатинської міської ради (керівник  Куцибала О. Я.);

 

молодша група (1- 5 клас)

ІІ місце

- Андреєва Вероніка, учениця Рогатинського ліцею імені братів Рогатинців Рогатинської міської ради (керівник  Собко Г. Р.);

напрям: «Бісероплетіння»

старша група (10-11 клас)

ІІ місце

- Фасоляк Діана, учениця Фразької гімназії імені Андрея Шептицького Рогатинської міської ради (керівник Фасоляк Г. В.);

 

                                                        середня група (6-9 клас)

І місце

- Малиновська Марія, учениця Фразької гімназії імені Андрея Шептицького Рогатинської міської ради (керівник Фасоляк Г. В.);

 

 «Художня вишивка»

  старша група (10-11 клас)

І місце

- Паук Марія, учениця Рогатинського ліцею №1 Рогатинської міської ради (керівник Димкар  О. Б.);

середня група (6-9 клас)

ІІ місце

- Підхомна Анастасія, учениця Рогатинського ліцею №1 Рогатинської міської ради (керівник Димкар  О. Б.);

 

молодша група (1- 5 клас)

ІІ місце

- Олійник Микола, учень Рогатинського ліцею №1 Рогатинської міської ради (керівник Гой  М. В.);

Серед вихованців закладів позашкільної освіти

напрям: «Художня кераміка, гончарство»

старша група (10-11 клас)

І місце

- Тучак Ольга, вихованка  Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради (керівник  Верстин Н. В.);

молодша група (1- 5 клас)

ІІ місце

- Антоняк Любомир, вихованець  Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради (керівник  Гнида  О. Д.);

 

напрям: «Декоративний розпис»

старша група (10-11 клас)

ІІ місце

- Дармохвал Анастасія,  вихованка  Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради (керівник  Верстин Н. В.);

напрям: «Художня різьба по дереву»

старша група (10-11 клас)

ІІ місце

- Конопка Марія, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради (керівник  Стиславський  Б. І.);

середня група (6- 9 клас)

ІІ місце

- Джура  Ірина, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради (керівник  Стиславський  Б. І.);

 

молодша група (1- 5 клас)

І місце

- Стиславська Катерина, вихованка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської  ради (керівник  Стиславський  Б. І.);

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора