A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Відкритий чемпіонат України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової

Дата: 22.05.2023 10:48
Кількість переглядів: 29

З  13  по 18  травня 2023 р. в м.Львів проходив відкритий  Чемпіонат України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової .

Збірну команду  Івано-Франківської області на високому рівні представляли  вихованці  Рогатинської СДЮСШОР  та  Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Успішно виступила команда юнаків (Денис Мартиненко, Олег Заборський, Михайло Дутка, )  у  вправі  ГП-11а  ( рухома мішень, 10м) юнаки стали чемпіонами України.  Денис Мартиненко виборов золото  в особистому заліку.  У вправі  ГП-12 команда юнаків (Денис Мартиненко, Олег Заборський, Михайло Дутка, ) завоювала срібні нагороди.  Денис Мартиненко виборов  бронзу  в особистому заліку.

Підготували спортсменів  тренери:  Ярослав Коваль та Ігор Железняков.

Команда дівчат ( Аліна Борис, Ірина Боднар, Вероніка Харів) у двох  вправах  ГП-12 та ГП-11а  ( рухома мішень, 10м) посіла  четверте місце.

Підготував спортсменок - тренер Юрій Кізима.

Команда дівчат пістолетного відділення(Тетяна Верб’яна, Олена Железнякова, Софія Дученко) у вправі МП-5 (МК пістолет, 25 м) здобула бронзові нагороди.

У фінальній боротьбі  Тетяна Верб’яна  виборола  бронзу, а Олена Железнякова  зайняла 5-е місце.

У вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м) команда дівчат (Тетяна Верб’яна, Олена Железнякова, Софія Дученко)зайняла 5-е місце.

Підготували спортсменів тренери: Мирослав Іванців та Володимир Ворона.

Команда юнаків (Денис Пришляк, Владислав Бугійчик, Денис Бойко) у вправі МП-8 (швидкісна стрільба з пістолета, 25 м) посіла 6-е місце. Денис Пришляк боровся в фіналі за нагороди, зайняв 5-е особисте місце.

Підготували спортсменів тренери: Тарас Бичинський та Володимир Ворона.

Вітаємо призерів чемпіонату і бажаємо всім членам команди  високих досягнень в наступних стартах!