A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСНОВНОЇ СЕСІЇ НМТ: ЯК І ДЕ ДІЗНАТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ

Дата: 01.08.2022 10:31
Кількість переглядів: 10

Певна частина вступників вже пройшла НМТ. Одразу після тестування учасники бачили на екранах своїх моніторів, скільки набрали тестових балів, тож могли визначити свої результати за шкалою 100–200 балів, самостійно попрацювавши з відповідними таблицями.

Однак для подання документів до закладів вищої освіти цього недостатньо: результати учасників мають бути опрацьовані, розміщені на їхніх інформаційних сторінках і згодом передані до ЄДЕБО. 

Усі учасники основної сесії НМТ отримають свої результати на інформаційних сторінках до 12 серпня, утім Український центр оцінювання якості освіти робить усе можливе, щоб очікування було не надто тривалим, тому приблизно через 7–8 днів після проходження окремим учасником / окремою учасницею тесту на його / її інформаційній сторінці буде показно результат і в тестових балах, і за шкалою 100–200 балів. 

Приємною новиною для деяких учасників є те, що вони отримають на 1 бал з історії України більше, ніж бачили на своєму екрані, адже після опрацювання матеріалів УЦОЯО було виявлено технічну помилку, яка завадила правильному автоматичному визначенню результатів.

Періодично заходьте на свої інформаційні сторінки, щоб не пропустити важливої інформації. Учасникам, які ще не пройшли тестування, варто переглянути відео про користування онлайн-тестувальником . Воно допоможе уникнути зайвих хвилювань і отримати найвищий результат. 

За матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти


« повернутися

Вхід для адміністратора