Відділ освіти, молоді та спорту Рогатинської районної державної адміністрації

Всеукраїнські змагання з кульової стрільби присвячені пам’яті залужених тренерів України

Всеукраїнські змагання з кульової стрільби присвячені пам’яті залужених тренерів України С. М. Леськіва та І. М. Даниляка в м.Рогатині 03-06.04 2019 р.

Участь приймали команди з м. Рогатин, Кропивницького, Львова, Вінниці та Івано-Франківська.
На відкритті турніру були присутні: Голова РДА Білінський П. С., заступник голови Рогатинської районної ради Вовкун О І., міський голова Насалик С. С., депутат обласної ради Тринів І. В., начальник управління освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА – Трач В. І., директор Рогатинської СДЮСШОР Верб’яний З. М. та перший тренер Рогатинської СДЮСШОР, ветеран спорту Пазюк Роман Володимирович

Вправа Гп-4 (юніори) гвинтівка пневматична 40 пострілів

І місце Гудзин Святослав (м. Львів)
ІІ місце Замико Олег (м. Львів)
ІІІ місце Гротовицький Богдан (м. Львів)

Вправа Гп 4 (юніорки) гвинтівка пневматична 40 пострілів

І місце Пакліковська Софія (м. Львів)
ІІ місце Недоступ Наталія (м. Львів)
ІІІ місце Сулик Марія (м. Львів)

Вправа Гп 6 (юніори) гвинтівка пневматична 60 пострілів

І місце Гудзий Святослав (м. Львів)
ІІ місце Замико Олег (м. Львів)
ІІІ місце Гротовицький Богдан (м. Львів)

Вправа Гп 6 (юніорки) гвинтівка пневматична 60 пострілів

І місце Пакліковська Софія (м. Львів)
ІІ місце Сулик Марія (м. Львів)
ІІІ місцеПавелко Віра-Вікторія (м. Львів)

Вправа ПП – 2 (юніорки) пістолет пневматичний, 40 пострілів

І місце Ходоровська Сніжана (м. Рогатин)
ІІ місце Железнякова Олена (м. Рогатин)
ІІІ місце Зінчук Ксенія (м. Львів)

Вправа ПП – 2 (юніори) пістолет пневматичний, 40 пострілів

І місце – Копійка Роман (м. Львів)
ІІ місце Куріпко Тимофій (м. Львів)

ІІІ місце Замковий Максим (м. Рогатин)


Вправа ГП-12 (юніори) гвинтівка пневматична, рухома мішень
І місце Кізима Ігор (м. Рогатин)
ІІ місце Войнирович Олег (м. Рогатин)
ІІІ Дмитрук Роман (м. Рогатин)


Вправа ГП-12 (юніорки) гвинтівка пневматична, рухома мішень
І місце Жученко Анастасія (м. Вінниця)
ІІ місце Боднар Ірина (м. Рогатин)
ІІІ місце Моїсеєнко Марія (м. Вінниця)


Вправа ГП-11а (юніори) гвинтівка пневматична, рухома мішень, змішана швидкість
І місце Войнирович Олег (м. Рогатин)
ІІ місце Дмитрук Роман (м. Рогатин)
ІІІ місце Кізима Ігор (м. Рогатин)


Вправа ГП-11а (юніорки) гвинтівка пневматична, рухома мішень, змішана швидкість
І місце Моїсеєнко Марія (м. Вінниця)
ІІ місце Боднар Ірина (м. Рогатин)
ІІІ місце Жученко Анастасія (м. Вінниця)


Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Також переможці були відзначені грошовими преміями від сина Заслуженого тренера України Ігоря Миколайовича Даниляка – Романа Даниляка та депутата міської ради Сороки Юрія Йосиповича.
Дирекція, тренерський колектив та спортсмени Рогатинської дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, завдячують в проведенні змагань голові РДА Білінському П. С., міському голові Насалику С. С., депутату обласної ради Триніву І. В., начальнику управління освіти, молоді та спорту Рогатинської РДА – Трачу В. І. та заступнику директора з виховної роботи Рогатинського ліцею №1  Панчишин Оксані Іванівні.



« повернутися до списку новин