A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Вітаємо переможців обласного заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Дата: 21.04.2022 09:44
Кількість переглядів: 16

Молодша вікова група (діти віком 8-12 років)

Номінація "Література і журналістика"

ІІІ місце

Верстин Андрій, вихованець краєзнавчого гуртка Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Нічна мандрівка Місяця”(керівник Гривнак Т.І.).

Номінація «Образотворче мистецтво»

ІІ місце

Верстин Христина, вихованка студії образотворчого мистецтва Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Нічна мандрівка місяця” (керівник Верстин Н.В.);

Іваськевич Юлія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва “Веселка” Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Парад планет” (керівник Белегай О.Б.);

Пелех Богдан, вихованець гуртка образотворчого мистецтва “Веселка” Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Політ у космос” (керівник Белегай О.Б.);

ІІІ місце

Литвинчук Марія, вихованка студії образотворчого мистецтва Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Космос” (керівник Верстин Н.В.);

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ місце

Пиріг Софія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва “Веселка” Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради за роботу “Космічні гості” (керівник Белегай О.Б.);

Номінація «Комп’ютерна графіка»

І місце

Верстин Андрій, вихованець гуртка “Комп’ютерна графіка” Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Космічна феєрія” (керівник Верстин Н.В.);

Поритко Денис, учень Воскресинцівської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу “Україна – космічна держава” (керівник Бучма Ю.Б.);

ІІ місце

Макогін Богдан, вихованець гуртка “Комп’ютерна графіка” Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості Рогатинської міської ради, за роботу “Модель Сонячної системи” (керівник Верстин Н.В.);

Старша вікова група (діти віком 13-17 років)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІІ місце

Крохмалюк Назар, учень Воскресинцівської гімназії Рогатинської міської ради, за світильник-нічник “CІЧ –2” (керівник Бучма Ю.Б.);

Номінація «Фото-, відео-, кіномистецтво»

І місце

Меліш Андріана, учениця Пуківської гімназії Рогатинської міської ради, за роботу “Щасливиця, я маю трохи неба” (керівник Волощук І.І.);


« повернутися

Вхід для адміністратора