A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Тріумфальний виступ майстрів малої ракетки Рогатинської СДЮСШОР в чемпіонаті України

Дата: 15.06.2023 09:40
Кількість переглядів: 39

З 7-11 червня в Академії тенісу настільного Віктора Дідуха, проходив чемпіонат України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2012 р.н. і молодших. У змаганнях взяли участь й вихованці Рогатинської СДЮСШОР в складі збірної команди Івано-Франківської області.

Так, у командному розряді серед дівчат БРОНЗОВІ нагороди вибороли одразу три вихованки Рогатинської СДЮСШОР – Дарина Польчій, Наталія Тичківська та Ольга Борис.

У командному розряді серед юнаків  вихованці Рогатинської СДЮСШОР  Юрій Гвоздик  та Денис Сенах не зуміли подолати суперників з Полтавської області та потрапити до четвірки найкращих. У підсумку -  П’ЯТЕ командне місце.

У парному розряді серед дівчат рогатинська пара – Дарини Польчій  і Наталії Тичківської  поступилась львів'янам і потрапила у фінал парного розряду. У підсумку  - БРОНЗОВІ нагороди парного розряду серед дівчат.

У змішаному парному розряді Дарина Польчій  разом із киянином Іваном Буром  здобули ЗОЛОТІ нагороди змішаного парного розряду. А Наталія Тичківська в парі з ще одним представником м. Києва  - Тимуром Черновим  в напруженій боротьбі за вихід в фінал поступилися парі Дмитра Аркуші  (Черкаська обл.) і Яні Гнатів  (Львівська обл.) та посіли ТРЕТЄ місце змішаного парного розряду.

В особистому розряді  у фінал 16 найсильніших зуміли пробитися лише двоє представників Івано-Франківської області. Це -  Дарина Польчій  та Юрій Гвоздик, які у підсумку посіли 5 і 13 місце.

Дирекція школи та тренерський колектив Рогатинської СДЮСШОР ВІТАЄ  своїх вихованців з успішним виступом у складі Івано-Франківської області та щиро бажає завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги.« повернутися

Вхід для адміністратора