A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Для чого реформувати освіту? Чотири міфи, які нас лякають — Центр спільних дій

Дата: 29.05.2023 08:53
Кількість переглядів: 8

Вітаю. 

В Україні продовжують впроваджувати освітню реформу. Не всі зміни подобаються батькам та вчителям, а деякі їх навіть лякають. Це нормально, бо насправді ми боїмося не конкретних кроків, а невідомості. Невідомість породжує міфи, а поширення цих міфів призводить до соціальної напруженості довкола цього питання. 

Саме тому Центр спільних дій вирішив спростувати найбільш популярні міфи, які стосуються реформи освіти. Ми підготували інформаційні картки та коротку публікацію, в яких  простими словами пояснюємо деталі освітньої реформи: чи є сенс проводити її під час війни, яка її справжня мета і чому вона вигідна громадам. 

Будемо вдячні за поширення підготовлених нами матеріалів, зокрема на сайті чи у ваших соціальних мережах. Ми знайдете матеріали у вкладенні до цього листа, або ж за посиланням на гугл-диск:

https://drive.google.com/drive/folders/16gukf-Rpu2LGpS7lwdAtI4TbbdIy5QaM?usp=sharing

Якщо вам потрібні макети буклету з розвінчанням міфів для друку та поширення — звертайтеся у відповідь на цей лист, обов'язково з вами ними поділимося. Також обов'язково пишіть, якщо маєте ідеї для схожих продуктів чи будь-якої іншої співпраці. 


« повернутися

Вхід для адміністратора