A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Тренінги з розвитку комп’ютерних навичок, на безоплатній основі, для персоналу закладів соціального захисту та охорони здоров’я у громадах-партнерах.

Дата: 06.09.2022 08:19
Кількість переглядів: 14

Благодійна організація «Благодійний фонд «КІ ФАНД»» в рамках проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини, продовжує проведення Тренінгів з розвитку комп’ютерних навичок, на безоплатній основі, для персоналу закладів соціального захисту та охорони здоров’я у громадах-партнерах. 

Тренінги з розвитку комп'ютерних навичок проводилися з листопада 2021 року в східних областях України, та, в зв’язку з воєнними діями  були призупинені з 24 лютого 2022 року.

 З радістю повідомляємо, що ми відновлюємо навчання та розширюємо його географію. Відтепер проходити тренінги з розвитку комп'ютерних навичок можуть співробітники закладів обласних адміністрацій, районних, міських та ОТГ, соціальної сфери (УПСЗН, терцентри, реабілітаційні центри, центри соціальних послуг тощо), охорони здоров’я та освіти (школи, дитячі садки) у будь-якому регіоні України, крім тимчасово окупованих територій. 

Важливо: брати участь можуть лише працівники закладів ДЕРЖАВНОЇ чи КОМУНАЛЬНОЇ форми власності.

Тренінги проводяться з 25 травня 2022 року в режимі он-лайн.

Теми і формат тренінгів: 

Ми розробили 8 тем рівня “Початківець”. Будь-який співробітник закладу зазначених вище сфер може зареєструватися та пройти тренінг з будь-якої теми або з усіх тем, які його зацікавлять. Кожна тема складається з різної кількості модулів, які будуть проводитись один раз на тиждень. Тривалість одного модуля - 2 години. Теми і кількість модулів вказані в таблиці:

 

Номер

Тема

Кількість 2-годинних модулів

Наявність сертифікату про проходження тренінгу

1

Базові навички роботи з комп'ютером, операційні системи, будова комп'ютера

2

+

2

MS Office Excel 

3

+

3

MS Office Word

3

+

4

MS Office Powerpoint

1

-

5

Інтернет і електронна пошта 

2

+

6

Робота з Google-документами. Електронний документообіг

3

+

7

Безпека і захист даних 

1

-

8

Соціальні мережі і нові медіа 

1

-

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що з серпня 2022р ми розпочинаємо тренінги Підвищеного рівня (Level 2). Підвищений рівень відбудеться з наступних тем:

 

До них можуть приєднатися всі бажаючі, незалежно від того, чи пройшли вони тренінги рівня 1 “Початківець”. 

 

Просимо усіх співробітників переслати лист колегам, що бажають приєднатися до тренінгів Підвищеного рівня. 

 

Тренінги обох рівнів триватимуть до Жовтня 2022 року, встигніть зареєструватись!

 

Для реєстрації на Тренінги з розвитку комп’ютерних навичок Підвищеного рівня, учасникам потрібно використовувати інструмент  Календар GIZ Trainings Level 2 ( за посиланням https://teamup.com/ks487ivibbch82w1hb). 

 

Для реєстрації на  Рівень 1 - початковий, доступні всі 8 тем, посилання  https://teamup.com/kshv1tq4rmguxp3h7g .

 

Звертаємо увагу! У назві тренінгу тепер буде зазначено Рівень 1 (Початковий) або Рівень 2 (Підвищений), наприклад: GOOGLE Р2 Гр10 М1. Назви тем, в яких не передбачено другого рівня, залишаються без змін.

 

 1. Для реєстрації на обраний рівень кожному бажаючому необхідно перейти до Календаря за відповідним  посиланням:  

 Рівень 1 - початковий, доступні всі 8 тем, посилання для реєстрації - https://teamup.com/kshv1tq4rmguxp3h7g ,

Рівень 2 - підвищений, доступні 3 теми, посилання для реєстрації - https://teamup.com/ks487ivibbch82w1hb,

 обрати необхідну тему (можна не одну, а декілька), у зручний день та час її проходження та зареєструватися. Детальна Інструкція по реєстрації у вкладенні до цього листа.

 1. Кількість учасників в одній групі обмежена (20 осіб), тому, якщо форма реєстрації виявиться закритою, це означатиме, що група уже заповнена і вам необхідно обрати інший день та час з бажаної теми, і зареєструватися до іншої групи. Якщо є вільні місця, в одну групу можна реєструватися усім колективом, але у кількості не більше 20 осіб.

 2. Звертаємо увагу, що кожна тема складається з різної кількості Модулів (таблицю з Модулями наводимо нижче), але реєструватися необхідно лише на  ПЕРШИЙ Модуль (М1), на наступні модулі ви будете зареєстровані автоматично.  Звертайте увагу на нумерацію груп, коли дивитеся дати наступних модулів. Це має бути одна і та ж група та однаковий рівень 1 чи 2, наприклад Рівень 2 Група 2, Модуль 1;  Рівень 2, Група 2, Модуль 2; Рівень 2, Група 2, Модуль 3. Тривалість будь-якого Модуля - 2 години. Як правило, наступні модулі  проходитимуть у той же день тижня,  у такий же  час.

 3. Про успішну реєстрацію ми повідомимо кожного особистим листом напередодні тренінгу на електронну пошту, яка буде вказана у реєстраційній формі (будь ласка уважно заповнюйте контактні дані у формі реєстрації).  У листі також будуть вказані дні та час кожного модулю та посилання, за яким можна буде приєднатися до навчання у вказані дні. Це посилання буде продубльоване у календарі (з нього також можна заходити у вебінарну кімнату). 

 4. На вказаний в реєстраційній формі телефонний номер у день заняття буде надіслане смс-повідомлення з нагадуванням про час заняття. 

 5. Якщо ви не може бути присутнім на одному з наступних модулів, вам потрібно приєднатися на відповідний модуль з цієї ж теми, але до іншої групи за посиланням в Календарі без попередньої реєстрації. (Порада: ви можете обрати того ж викладача, у якого були на минулому модулі) 

 6. Наприклад, ви бажаєте  пройти тему 2 MS Office Excel. Ваші кроки:

 1.  Перевіряєте  по таблиці кількість модулів. Отже, ця тема складається з 3-х Модулів.

 2. Переходите в за посиланням в Календар, знаходите тему, яка буде проходити у зручну для вас дату та час та реєструєтесь лише на Модуль 1.

 3. Реєстрація на другий та третій модуль  буде автоматичною 

 4. Отримуєте лист-запрошення на тренінг та відповідаєте на нього, щоб підтвердити свою участь.

 5. У день тренінгу отримуєте смс із нагадуванням часу тренінгу. 

 6. У зазначений час підключаєтесь за посиланням з листа чи Календаря до тренінгу.

 7. У день наступного модулю ви також отримуєте смс із нагадуванням про час початку тренінгу

 8. Звертаємо увагу, що під час останнього Модулю багатомодульного тренінгу, всім присутнім на занятті учасникам буде надіслане невелике та просте домашнє завдання, а після його виконання і перевірки надісланий сертифікат про проходження курсу. На одномодульний тренінгах сертифікат не передбачено.

 

 

 

ВАЖЛИВО: 

Тренінги (вебінари) будуть проводитися  на платформі MS TEAMS.

!!!  Інструкція  зі встановлення та користування платформою MS TEAMS   знаходиться у вкладенні до цього листа.  Будь ласка, ознайомтесь з інструкцією заздалегідь та встановіть MS TEAMS на своєму ПК до початку тренінгу. 

Якщо у вас виникнуть питання при встановленні MS  TEAMS - зверніться до IT-фахівця вашого закладу.

У разі необхідності, при появі будь-яких організаційних питань, телефонуйте Пн-Пт з 9.00 до 18.00:

Ляшенко Оксана - асистент координатора, 068 509 20 69

Карплюк Надія – координатор проекту, 067 311 5041 (лише Viber)

ІНСТРУКЦІЯ КАЛЕНДАР

ІНСТРУКЦІЯ ПО ПРИЄДНАННЮ

ІНСТРУКЦІЯ МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ


« повернутися

Вхід для адміністратора