A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

ІІІ Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива»

Дата: 03.11.2020 08:16
Кількість переглядів: 16

14 листопада 2020 року о 10.00 год. розпочнеться ІІІ Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива» (онлайн: ID zoom meeting 977 9557 6849), до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Попередня реєстрація обов’язкова https://zoom.us/meeting/register/tJMqfuytqT0iHt2OlF2VxWCM1A4mSKPxGxmR. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ та Тернопільський ІТ Кластер.

Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

У програмі зустрічі передбачено:

– презентація ІТ-компаній;

– досвід підготовки ІТ-спеціалістів на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій спільно з ІТ-компаніями;

  • важливі кроки до здобуття ІТ – освіти;
  • схема досягнення успіху;

– презентація зимових ІТ-шкіл факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ (у рамках презентації буде проведена реєстрація та здійснюватиметься зарахування на навчання у зимові ІТ школи факультету з метою виконання проектів з грантовою підтримкою для участі у міжнародній конференції ACIT’2021 м.Деггендорф, Німеччина)

Детальну інформацію про захід можна дізнатися за телефоном (0352) 52-46-43 або написавши на електронну адресу mdy@wunu.edu.ua

Форум організовується за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Асоціації фахівців комп’ютерних інформаційних технологій, Організаторів IEEE 11th International Conference on Advanced Computer Information Technologies. 


« повернутися

Вхід для адміністратора