A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

10 червня 2021року - зовнішнє незалежне оцінювання з біології

Дата: 10.06.2021 05:51
Кількість переглядів: 12

У четвер, 10 червня, четвертий тиждень проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання продовжить тест з біології.

На базі Рогатинського ліцею №1 проходитимуть тестування 195 учасників.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з біології в 2021 році складається з 50 завдань трьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. Рекомендований час прибуття до пункту тестування зазначений у запрошенні-перепустці.

Для уникнення скупчень учасників біля входу до пунктів тестування у запрошенні-перепустці кожного учасника зазначено рекомендований проміжок часу, протягом якого йому варто прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Для допуску до пункту тестування учаснику обов'язково необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Рекомендуємо взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.« повернутися

Вхід для адміністратора