A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Рогатинської міської ради

Відбувся І етап обласного конкурсу  «Новорічна композиція»

Дата: 13.12.2021 11:16
Кількість переглядів: 45

10 грудня  2021 року на базі Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості відбувся І етап обласного конкурсу  «Новорічна композиція», метою   якого було виявлення обдарованої учнівської молоді, пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

     У конкурсі,  який  проводився,  вз’яли  участь  здобувачі освіти 12 закладів загальної  середньої освіти та вихованці центру дитячої та юнацької творчості  Рогатинської  міської  територіальної  громади. 

     Учасники  змагались  у  номінаціях:  стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна картина чи колаж, новорічний подарунок.

     Усі творчі роботи, які були представлені,  вирізнялися  своєю  неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, довершеністю, тематичною  спрямованістю. Роботи переможців будуть  представлені  для участі в обласного конкурсі «Новорічна композиція».

 « повернутися

Вхід для адміністратора